У Верховній Раді зареєструють законопроект про відставку глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат от "Самопомочі" Єгор Соболєв.

"Нам треба звільняти керівників правоохоронних органів доти, доки вони не почнуть працювати. Правоохоронні органи очолювали і очолюють люди, які є ставлениками чиновників, яких вони повинні переслідувати. Більше того, вони, як з'ясовується, мають з ними спільний бізнес", - заявив Соболєв.

Главу МВС звинувачують у тому, що він не зміг навести порядок у міліції, звільнити корупціонерів. Останньою краплею в цій справі стало питання з землею в Лісниках, яка незаконним чином дісталося дочці заступника глави МВС Сергія Чеботарьова.

Читайте також: Аваков готовий залишити Шкіряка в МВС

Нагадаємо, що раніше журналіст Денис Бігус повідомляв про те, що земля в Лісниках належить заступнику керівника МВС, хоча і записана на його доньку. При спробі зняти репортаж про це на групу "Наші гроші" напали. Пізніше журналісти показали Арсену Авакову документи щодо незаконної приватизації, але він не відреагував на них.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Оборона Києва підготовлена до нового нападу: у військовій адміністрації прорахували путіна на 10 кроків вперед Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух
Показати ще