Полонені російські диверсанти мали безшумні автомати

поділитись
У російських ЗМІ полонених спецназівців представляють як акторів львівського драмтеатру, які зіграли для фейкового ролика

У двох російських спецназівців, захоплених напередодні в полон при штурмі міста Щастя, виявили новітню російську зброю. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат Борис Філатов з посиланням на харківських бійців.

"Ви в курсі, що наші піхотинці забрали у акторів львівського драмтеатру, які грали луганських міліціонерів з ополчення, безшумні автомати "Вал"? Завтра будуть нові ексклюзивні подробиці" - іронізує політик.

Зараз у російських ЗМІ, уточнив Філатов, полонених спецназівців представляють як акторів львівського драмтеатру, які зіграли для фейкового ролика.

Читайте також: Спійманих російських диверсантів прооперували і допитали

"Вал" - безшумний автомат, розроблений у другій половині 1980-х років, який перебуває на озброєнні підрозділів спеціального призначення Росії. Він призначений для спеціальних підрозділів органів державної безпеки і внутрішніх справ.

Нагадаємо, 16 травня в Щасті відбувся бій, в результаті якого були поранені троє українських бійців та вбиті троє російських військових. Двоє російських офіцери потрапили в полон. Це - сержант Олександр Анатолійович Александров і капітан Євген Володимирович Єрофеєв. Обидва зізналися в тому, что вони служать за контрактом у російських спецвійськах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
В НБУ озвучили терміни і суму чергового траншу
0
0
23:08 14.12.2017
Блогер вважає, що в ролі посередника Медведчук абсолютно незамінний
0
0
19:30 14.12.2017
Політик бурхливо відреагував на заяву російського президента
0
0
18:37 14.12.2017