Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін не впевнений, що Надію обміняють на двох нещодавно затриманих російських офіцерів. Таку думку він висловив на своїй сторінці в Твіттері.

"У зв'язку з військовослужбовцями ГРУ, що потрапили в полон на сході України, мені здається малоймовірною перспектива їх обміну на Савченко", - зазначив адвокат.

Раніше президенту Росії Федерації Володимиру Путіну запропонували обміняти двох полонених російських спецназівців на незаконно ув'язнену в російській в'язниці льотчицю та нардепа Надію Савченко і 400 інших українських полонених. Зокрема, з такою ініціативою виступив народний депутат Антон Геращенко.

Читайте також: Савченко подякувала за найкращий день народження

Нагадаємо, Надію Савченко викрали бойовики на Донбасі влітку 2014 року, а потім її перевезли до Росію, де звинуватили у причетності до загибелі російських журналістів. У той же час, за даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх смерті.

24 квітня Слідчий комітет РФ пред'явив Савченко остаточне обвинувачення у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб і в незаконному перетині кордону РФ.

5 травня стало відомо, що Слідчий комітет РФ продовжив термін слідства у справі Савченко до 13 листопада 2015 року.

6 травня Басманний суд Москви продовжив термін арешту льотчиці до 30 червня.