Мери Донеччини зібрались на таємну зустріч

поділитись

У Святогірську в готелі Roche Royal відбувається закрита зустріч голів адміністрацій міст Донецької області. Вона носить секретний характер, журналістів не пускають, а порядок денний - не розголошують.

Про це пише LB.UA.

На зустріч також прибув мер окупованої Горлівки Євген Клеп, який був у полоні бойовиків "ДНР". А із Києва приїхали деякі депутати Верховної Ради.

Зокрема, вчора на зустрічі був нардеп Сергій Тарута - екс-голова Донецької обласної державної адміністрації.

Читайте також: Україну поділять на повіти і громади

Міський голова Донецька Олександр Лук'янченко розповів, що на зустрічі говорили про можливі шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

За його словами, розглядали приклад Північної Ірландії як можливу модель вирішення конфлікту на Донбасі. Докладний коментар він давати відмовився.

Нагадаємо, влітку минулого року Олександр Лук'янченко покинув Донецьк і перебрався до Києва. Він скаржився на погрози й ультиматуми з боку бойовиків і заявляв, що не може залишатися в місті.

13 листопада 2014 року "регіонал" та депутат Донецької міськради Ігор Мартинов оголосив себе мером Донецька замість Лук'янченка. Нині Мартинов фігурує у низці кримінальних проваджень.

Згідно з програмою зустрічі, сьогодні учасники заходу зустрінуться із представниками силових відомств.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причиной могла стать как болезнь Владимира Бондаря, так и активизировавшаяся кампания по противодействию нелегальному экспорту леса-кругляка
0
0
17:25 23.07.2018
Вся деятельность Медведчука на протяжении многих десятилетий направлена на соблюдение интересов Украины, что свидетельствует о его настоящем патриотизме, считает политолог
0
0
14:06 23.07.2018
Рішення комісії оскаржуються тільки в суді і тільки в частині дотримання порядку організації і проведення конкурсу
0
0
14:01 23.07.2018
Аграрії жодним чином не захищені правоохоронною системою
0
0
13:00 23.07.2018