Донецький губернатор пропонує амністію для сепаратистів

поділитись
"Частина продукції - медикаменти, продукти харчування, на мій погляд, повинна потрапляти на окуповані території" - новий губернатор Донеччини

Новий голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що людям, які підтримують самопроголошені "ДНР" та "ЛНР", слід надати амністію.

Про це він повідомив в інтерв'ю "BBC Україна".

"Ми повинні готувати амністію для людей, у яких руки не в крові. Ми маємо повернути їх у правове поле України. Потрібно буде ініціювати такі амністії щомісяця - будемо робити це щомісяця", - заявив Жебрівський.

Разом з тим, він виключив можливість свого спілкування з керівництвом самопроголошених республік. Він зазначив, що лідерів терористів повинні покарати українські судді або міжнародні.

Також Жебрівський розповів, що вважає своїм завданням повернення довоєнних кордонів області.

Він також уточнив, що законопроект про економічну блокаду окупованих територій, поданий в Раду, "потрібно доопрацювати".

"Частина продукції - медикаменти, продукти харчування, на мій погляд, повинна потрапляти туди. Все це необхідно чітко узгодити і регламентувати", - заявив він.

Матеріал по темі: Порошенко оцінив обороноздатність Маріуполя

Нагадаємо, що нового главу Донецької ОДА представив президент Петро Порошенко під час візиту до Маріуполя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018