Захарченко з Ахметовим ділять підприємства Донбаса

поділитись

0

390

"Ахметову добре, коли його підприємства розташовані на території "ДНР" і випускають продукцію. Йому також вигідно, щоб продукція, що випускається, йшла на експорт"

Глава так называемой ДНР повідомив, що у них з групою "СКМ", що належить Ахметову, існують серйозні розбіжності щодо окремих прав власності.

Крім того, Олександр Захарченко хоче зобов'язати керівництво "Єнакіївського металургійного заводу" підвищити ціну на металобрухт, який завод приймає від організацій на підконтрольній бойовикам території.

Глава Донецької Народної Республіки додав, що "ДНР" контролює ще не всі комерційні структури в окупованих районах. Які конкретно, Захарченко не уточнив.

"У нас є купа розбіжностей з підприємством "ДТЕК". Однак найближчим часом ці розбіжності будуть вирішені", - повідомляє лідер сепаратистів.

Нагадаємо, що у квітні з'явилася інформація від одного з лідерів бойовиків, Олександра Бородая, про співпрацю донецького олігарха Ріната Ахметова з терористами "ДНР".

Читайте також: Донецька міліція "засвітила" зрадників, які перейшли на бік ДНР

Бородай також повідомив, що підприємства Ахметова не були "націоналізовані" сепаратистами, і що Рінату Леонідовичу вигідний нинішній стан справ.

"У нього дуже багато ворогів серед нинішньої київської влади. Так що, Ахметову добре, коли його підприємства розташовані на території "ДНР" і випускають продукцію. Йому також вигідно, щоб продукція, що випускається, йшла на експорт", - пояснив Олександр.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Система аналізуватиме дані з початку 2014 року
0
0
18:12 19.08.2017
Німецькі політики зробили скандальну заяву по Криму
0
0
16:20 19.08.2017
Аркадій Бабченко прокоментував війну на Донбасі
0
0
16:09 19.08.2017
Постраждалого госпіталізували у лікарню, заяву про напад він вже написав
0
0
14:07 19.08.2017
Насправді така конструкція ні від чого не захищає – це швидше оглядова смуга чи контрольний пункт
0
0
12:09 19.08.2017