Президент України Петро Порошенко сподівається, що Верховна Рада наступного тижня позбавить недоторканності главу Апеляційного суду Антона Чернушенка.

Про це повідомляє "Новое время".

"Всі побачили горе-суддю, у якого з-під мантії при обшуку сипалися як листя з осіннього дерева долари і євро. Що спільного має ця людина з суддівською владою України? Я розраховую, що вже наступного тижня, в індивідуальному порядку, Верховна Рада позбавить цього служителя Феміди імунітету", - сказав він під час урочистих заходів в Києво-Могилянській академії.

Читайте також: Минув рік після підписання асоціації з ЄС - Порошенко

Він зазначив, що позбавлення суддів, а також нардепів недоторканності потрібно вирішувати комплексно.

Популярні новини зараз
Хлопці, уважно на полях: українських військових атакує сказ, 2 тижні під купою уколів Гороскоп на 13 березня: для кого четвер може стати справжнім викликом Виплати зросли лише для обраних: кого залишили за бортом пенсійної індексації Отруйні овочі заполонили ринки: що зараз продають українцям
Показати ще

"Так само необхідні зміни до Конституції, які сприятимуть реформуванню судової системи. Перші кроки до її очищення ми тільки почали робити, але глобальна трансформація судової гілки влади має в собі нести зміни в Основний закон", - зазначив глава держави.