Агенти угорської розвідки активно працювали в Києві протягом останнього часу через збройний конфлікт на сході України.

Про це повідомляє ua.racurs

Таку заяву зробив міністр країни, відповідальний за цивільну розвідку Янош Лазар, виступаючи в парламенті Угорщини під час доповіді про масштабну реорганізацію Інформаційного бюро — агентства зі збору розвідувальної інформації.

Окрему увагу представник угорського уряду приділив безпековим змінам в регіоні.

"Угорські шпигуни протягом останнього часу активно працювали в Києві, як і шпигуни інших сусідів по регіону, щоб гарантувати, що політичні лідери можуть просувати інтереси Угорщини", - зазначив він.

Популярні новини зараз
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Українців попередили про підвищення тарифів на газ Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Показати ще

Лазар також висловив переконання, що майбутнє угорців, які проживають на Закарпатті, буде серйозною проблемою у найближчі десятиліття.

"Інформаційне бюро здійснює діяльність для захисту громадян Угорщини в Карпатському басейні", - додав політик.

Матеріал по темі: Угорщина через конфлікт у Мукачевому посилила кордони із Україною

Нагадаємо, що через ситуацію в Мукачевому Угорщина посилила кордон з Україною.