Українці відповіли Табакову іронічною піснею (відео)

поділитись

0

4776

Олег Табаков заявив, що українці в якомусь сенсі убогі ", а їхні кращі представники" завжди були на других чи третіх позиціях після росіян"

Українці записали відповідь скандальному російському акторові Олегу Табакову.

У Мережі з'явився відеоролик з кадрами з фільмів Табакова накладений на пісню Мірко Сабліча. Добірку назвали "Відповідь українців потомственному шовіністу Олегу Табакову".

"Чемпіоном з маразму став дідусь Табаков. Знай, що коли у стольному Києві вже академія була, у твоїй нинішній столиці тільки папороть цвіла", - нагадали Табакову.

Нещодавно Олег Табаков заявив, що українці в якомусь сенсі убогі ", а їхні кращі представники" завжди були на других чи третіх позиціях після росіян".

Також Табаков назвав українського письменника Панаса Мирного другосортним, що викликало різке засудження громадськості.

Матеріал по темі: Валентин Гафт делікатно "потролив" Табакова за "убогих українців"

Після такої бурхливої ​​реакції актор вже почав виправдовуватися і заявив, що його слова вирвали з контексту і він говорить дуже метафорично.

"А якщо Україна в серці, то, вириваючи її звідти, ти вириваєш і серце! Я Україну матку-неньку рідну - люблю! Матір треба любити, інше - від лукавого", - заявив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017