Українці відповіли Табакову іронічною піснею (відео)

поділитись
Олег Табаков заявив, що українці в якомусь сенсі убогі ", а їхні кращі представники" завжди були на других чи третіх позиціях після росіян"

Українці записали відповідь скандальному російському акторові Олегу Табакову.

У Мережі з'явився відеоролик з кадрами з фільмів Табакова накладений на пісню Мірко Сабліча. Добірку назвали "Відповідь українців потомственному шовіністу Олегу Табакову".

"Чемпіоном з маразму став дідусь Табаков. Знай, що коли у стольному Києві вже академія була, у твоїй нинішній столиці тільки папороть цвіла", - нагадали Табакову.

Нещодавно Олег Табаков заявив, що українці в якомусь сенсі убогі ", а їхні кращі представники" завжди були на других чи третіх позиціях після росіян".

Також Табаков назвав українського письменника Панаса Мирного другосортним, що викликало різке засудження громадськості.

Матеріал по темі: Валентин Гафт делікатно "потролив" Табакова за "убогих українців"

Після такої бурхливої ​​реакції актор вже почав виправдовуватися і заявив, що його слова вирвали з контексту і він говорить дуже метафорично.

"А якщо Україна в серці, то, вириваючи її звідти, ти вириваєш і серце! Я Україну матку-неньку рідну - люблю! Матір треба любити, інше - від лукавого", - заявив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018