Новим прокурором Київщини став екс-міліціонер

поділитись

0

278

Анатолій Матіос охарактеризував новопризначеного прокурора області як досвідченого і високопрофесійного працівника

Сьогодні у Києві офіційно представили нового прокурора Київської області. Ним став Євген Бондаренко.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Презентація Бондаренка проходила за участю Головного військового прокурора та заступника Генпрокурора Анатолія Матіоса, співробітників прокуратури області, керівників правоохоронних органів та представників місцевої влади Київщини.

Анатолій Матіос охарактеризував новопризначеного прокурора області, як досвідченого і високопрофесійного працівника. Його підлеглих він закликав до суворого дотримання закону.

Крім того, заступник Генпрокурора окреслив перспективи реформування у зв'язку підписанням нового закону "Про прокуратуру".

Читайте також: Шокін звільнив "діамантових" прокурорів

Євген Бондаренко народився у Києві в 1981 році. Він закінчив Національну академію внутрішніх справ. До призначення на посаду працював начальником відділу Генпрокуратури та працював в органах внутрішніх справ.

Нагадаємо, Генпрокурор Віктор Шокін звільнив упійманих на рекордному хабарі прокурорів - першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олексія Корнійця.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017