Генпрокуратура перетворюється на орган політичного тиску – експерт

поділитись

0

111

Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко, коментуючи тиск ГПУ на опозиційних політиків

Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко, коментуючи тиск ГПУ на опозиційних політиків, додавши що в останній час прокуратура значно активізувалася у роботі з народними обранцями.

"Спочатку сумнівна з правової точки зору активність щодо перевірки декларацій, що є насправді функцією НАБУ і НАЗК, і ДФС не може проводити "позапланові перевірки декларацй фізичних осіб".

В той же час ГПУ обіцяє неприємності 17 депутатам, а перших трьох Генпрокурор навіть уже назвав попрізвища.

Потім сьогоднішній обшук у депутата Рибалки, керівника важливого комітету і члена опозиційної фракції:

"Все це повязано зі спробами встановити силовий контроль над парламентом та проштовхуванням законопроекту 5610, який значно посилює роль прокуратури, заморожує формування ДБР і несе загрозу ліквідації НАБУ. Минулого тижня цей законопроект 10 разів голосували для включення до порядку денного, голосів не було, і Генпрокурор обіцяв застосувати рішучі заходи для збору голосів" - вважає експерт.

"Спроби побудувати в Україні поліцейську державу апріорі успішними бути не можуть, а після таких силових "наїздів" в Раді може сформуватися "антилуценківське" лобі. Яке не лише не пропустить його на вищі посади, але й змусить звітувати за роботу в ГПУ" - на завершення додав політолог.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Російські слідчі звинувачують кодлишнього українського прем'єр-міністра Арсенія Яценюка в навмисному вбивстві при обтяжуючих обставинах.
0
0
19:59 27.03.2017
Президент заявив, що підпише документ, однак створить спецгрупу, яка перегляне спірні моменти.
0
0
19:22 27.03.2017
У Парижі розпочалися усні слухання за позовом "Ощадбанку" до Російської Федерації
1
0
19:10 27.03.2017
На думку Медведчука, в Україні є дві влади
0
0
18:47 27.03.2017