Луценко на чолі ГПУ ставить під сумнів репутацію президента - думка

поділитись
З процесуальної точки зору звинувачення генпрокурора Луценко на адресу народних депутатів Костянтинівського, Супруненко і Шуфрича безглузді

З процесуальної точки зору звинувачення генпрокурора Луценко на адресу народних депутатів Костянтинівського, Супруненко і Шуфрича безглузді, заявив журналіст Ігор Лесєв.

"По-перше, тому що в Державній фіскальної службі про це нічого не знають, по-друге, нардепи не отримували ніяких повісток з ГПУ", - вказав Лесєв.

Нагадаємо, днями Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив на брифінгу про те, що має намір внести в Раду подання на притягнення вищевказаних народних обранців до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків на загальну суму 150 млн грн.

"Однак Нестор Шуфрич офіційно заявив, що їм було задекларовано трохи більше 40 млн. грн. доходу, тому нарахувати 40 мільйонів несплачених податків з цієї суми нереально. В даному випадку атака на зазначених трьох депутатів не випадкова ", - упевнений журналіст.

Перш за все причину потрібно шукати в тому, що Нестор Шуфрич сьогодні є головним комунікатором від Опозиційного блоку на двох напрямках - Рінат Ахметов і Юлія Тимошенко, зазначив Лесева.

"... Після" помаранчевої революції "проти Шуфрича було порушено 16 кримінальних справ, але жодна з них не мала продовження, хоча професійний рівень прокуратури був вищим", - наголосив він.

Журналіст також зазначив, що Ю.Луценко на посаді генпрокурора не довів до розуму жодного гучної справи.

"Бездарно зганьбився з Новинським, провалив місію" повернути Онищенко "в Лондоні, звів нанівець справу" діамантових прокурорів "і ніяк не може довести до вироку дуже слизьку справу Єфремова. Перебування Луценко на чолі ГПУ завдає президенту репутаційних втрати. Прокуратура при керівникові з таким рівнем компетентності не здатна виконувати свою головну технологічну функцію - виступати каральним інструментом АП ", - вважає Лесєв.

При цьому журналіст допускає, що команда Порошенко готує "хитрий план" по точкової "перезавантаження влади" і, за наявними відомостями з АП, Юрій Луценко може зайняти крісло прем'єр-міністра України.

"Чим так завинили українці, що їм належить витримати в прем'єрському кріслі ще і Юрія Луценка?" - запитує Лесєв.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.03.2018
Силовики забрали водія вантажівки та активіста Ігоря Терещенка
0
0
15:33 18.03.2018
Газета випустила матеріал ще напередодні виборів
0
0
15:22 18.03.2018
Міст будується на рухомих тектонічних плитах
0
0
14:27 18.03.2018
Ніколаєнко впевнений, що в даній ситуації необхідно дивитися глибше
0
0
13:49 18.03.2018
Візит Президента, повинен медійно перекрити негатив по Гарбузу та врятувати ситуацію
0
0
12:30 18.03.2018