У цивілізованих країнах слухають опозицію, у нас її знищують - учасник АТО

поділитись
Публічні заклики ліквідувати когось - це дикість - заявив Учасник АТО Олександр Мединський

До такого висновку прийшов учасник АТО, громадський активіст Олександр Мединський, аналізуючи відбуваються в останні дні події української політики, повідомляє інформагентство OpenAgency.

За словами Мединського, в Україні розправляються з опозицією, сподіваючись залякати громадянське суспільство - заклики нардепа Парасюка фізично ліквідувати спецпредставника з гуманітарних питань в ТКГ В.Медведчука і судові процеси над опозиційними політиками підтверджують це.

"Заклики до ліквідації кого-небудь - це дикість. Це ніяк не схоже на громадянське європейське суспільство. У цивілізованих країнах слухають будь-яку опозицію, якщо у неї є представництво з народу. Тим більше що вони самі визнають: Медведчук робить велику справу, полонених міняє. Хто ще цим системно займається? У кого ще є зв'язки і в Росії, і в Україні?" - Запитує учасник АТО.

За його інформацією, справа про замах на Медведчука, про який преса писала у 2016 році, до цих пір не розслідується.

"Я не росіянин, я просто російськомовний, Україна - моя батьківщина, моя країна. Я віддав багато свого часу, здоров'я і сил для того, щоб вона була незалежною, а ми могли будувати громадянське суспільство. Щоб ми не ходили на Майдан, а ходили голосувати. Щоб нас не закликали вбивати опозиціонерів", - сказав учасник АТО.

На думку Мединського, "подібні провокації влаштовують не патріоти, а люди, які прагнуть посіяти ненависть і хаос, користуються смутним часом, щоб ловити рибу в каламутній воді".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Через ситуацію з Савченко є ризик припинення обміну полонених в цілому
0
0
10:06 24.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018