ЦВК "попередила" 54 кандидатів на виборах у Чернігові

поділитись
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відправить до Чернігова спецназ для забезпечення законності під час виборів

Центральна виборча комісія оголосила попередження 54 кандидатам у депутати в Чернігові одномандатному виборчому окрузі № 205 і звернулась до МВС щодо перевірки можливих випадків підкупу виборців.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія розкритикувала їх за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів.

У ЦВК зазначають, що отримали звернення голови політичної партії "ДемАльянс" Василя Гацька про можливі підкупи виборців з боку окремих кандидатів у депутати по окрузі № 205.

Це звернення, за повідомленням комісії, є скаргою, але "вона була оформлена без дотримання відповідних вимог і тому повернена суб'єкту звернення без розгляду".

Разом з тим наголошують на тому, що "комісія розглянула за власної ініціативи питання про можливі порушення виборчого законодавства".

Однак ЦВК не змогла оголосити попередження без "відповідного розгляду судом виборчого спору". А такі рішення судів не надходили до виборчої комісії.

Читайте також: Кличко , як мер, втратив половину своїх прихильників - соціологи

Тому ЦВК вирішила направити до МВС копію звернення Гацька з доданими до неї матеріалами і речовим доказом для перевірки обставин.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відправить до Чернігова спецназ для забезпечення законності під час виборів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018