Прикордонники з повітря виявили шість нелегальних копалень бурштину (відео)

поділитись
Прикордонники обстежили 720 квадратних кілометрів тилових ділянок прикордонних контрольованих районів на ділянках Луцького та Житомирського загонів

Авіація прикордонної служби 22 липня під час моніторингу виявила чергові місця, де зловмисники організували незаконні копальні з видобутку бурштину.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі.

Прикордонники обстежили 720 квадратних кілометрів тилових ділянок прикордонних контрольованих районів на ділянках Луцького та Житомирського загонів. Екіпажу літака "Diamond" вдалося виявити шість місць незаконного видобутку бурштину.

Вони розташовувались поблизу населених пунктів Обище та Замисловичі Житомирської області, а також Дубровиця, Дроздинь, Біле, Каноничі, що на Рівненшині.

Читайте також: На Івано-Франківщині зупинили контрабанду етилену на 9 млн грн

Прикордонники повідомили про це відповідні правоохоронні органи. На напрямку, де були знайдені незаконні копальні бурштину, виставили додаткові прикордонні наряди. Наразі триває перевірка та встановлення осіб, які причетні до протиправної діяльності.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вимагає затримати організаторів незаконного видобутку бурштину. Він наголосив, що ще у Львові 2 липня, поставив завдання розробити протягом тижня, а впродовж двох - реалізувати кроки, які б прибрали незаконні копальні та зупинили його вивезення за кордон.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
До уваги всіх автовласників, а також людей з інвалідністю, котрі їздять за кермом
0
0
13:38 25.05.2018
Купити квитки в Америку не кожен може собі дозволити, але наші поради допоможуть заощадити
0
0
13:38 25.05.2018
Працівники ФБР заблокували ключовий сервер, який нібито належить Fancy Bear
0
0
13:34 25.05.2018
Стихія поверне до Україні дощі, а в деякі частини країни імовірні навіть грози
0
0
13:15 25.05.2018
Якщо проект київського забудовника втілять у життя, то кількість проживаючих в селі збільшиться на десятки тисяч осіб
0
0
13:11 25.05.2018