Працівники Іллічівського порту просять Саакашвілі "не вважати їх бидлом"

поділитись
Трудовий колектив попросив Саакашвілі знайти час і можливість, щоб зустрітися з його представниками і почути їхній голос

Колектив Іллічівського державного порту написав відкритого листа губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі з проханням обговорити відставку директора підприємства.

Працівники уточнюють, що Саакашвілі і представники влади сьогодні не обговорили з ними корупцію в порту.

"Ми, трудовий колектив порту, сьогодні виявилися заручниками поспішно ухваленого вами рішення, яке, на наш погляд є деструктивним і здатним завдати серйозної шкоди не тільки колективу, а й порту в цілому і законодавчому полю України", - йдеться в листі.

Вони підкреслили, що сьогодні близько 500 представників трудового колективу і профспілок чекали Саакашвілі для обговорення проблем порту.

"На превеликий наш подив, ви проігнорували нас і зволіли влаштувати показний виступ перед камерами з використанням "домашніх заготовок", - йдеться в тексті.

При цьому представники трудового колективу впевнені, що губернатора області свідомо дезінформують цілком конкретні компанії. Люди заступилися за директора порту і назвали фірми, з якими вони розірвали економічні зв'язки.

"Серед цих компаній - компанія російського олігарха Южиліна "Контейнерний термінал Іллічівськ", з яким були розірвані договори, невигідні для порту. Серед цих компаній і компанія Risoil, і компанія ТІС", - пишуть автори листа.

Читайте по темі: Саакашвілі звільнив начальника Іллічівського морпорту

Резюмуючи, трудовий колектив попросив Саакашвілі знайти час і можливість, щоб зустрітися з його представниками і почути їх голос.

"Наполегливо просимо Вас не робити з нас "бидло" заявами, що нас зігнали за гроші на мітинг", - просять працівники.

Нагадаємо, сьогодні Саакашвілі, проконтролював звільнення начальника Іллічівського морського торгового порту Юрія Крука. Працівники порту і спростували звинувачення губернатора в корупції.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Рідкісні тварини, які належать до вимираючого виду
0
0
08:18 19.07.2018
Частину областей накриють дощі з грозами, а на сході та півдні буде спекотно
0
0
07:26 19.07.2018
У цьому будинку люди проводили ремонтні роботи
0
0
07:13 19.07.2018
Олена Зайцева та Геннадій Дронов перебувають під вартою
0
0
07:00 19.07.2018
Виявилося, що в Запоріжжі виступала зовсім не група зі світовим ім'ям
0
0
06:43 19.07.2018