Сьогодні зранку російські ЗМІ повідомили, що 14 представників ЗСУ на двох танках спробували наблизитися до нового терміналу аеропорту Донецька. Проте терористам вдалося знищити обидва танки, взяти в полон вісім українських силовиків та вбити шістьох.

На жаль, цю інформацію підтвердив волонтер та радник президента Юрій Бірюков.

"Сьогодні вранці кілька десятків бійців ВДВ пішли на допомогу своїм, в Донецький аеропорт. Через густий туман, видимість була близько 20-30 метрів, вони промахнулися. Промахнулися на 800 метрів, взяли трохи лівіше. І потрапили прямо в місце концентрації бойовиків. Був бій. Були загиблі, 8 людей потрапили в полон. Напевно офіційно це ще не озвучили, але навряд чи хтось зараз це буде заперечувати - є прізвища, є документи", - написав на своїй сторінці в Facebook Бірюков.

Проте, частина аеропорту і досі залишається під контролем українських кіборгів. "За даними нашої розвідки росіяни бояться штурмувати аеропорт. Вони та чеченці деморалізовані повністю. Думають, що нас міняють на день по два рази і навіть не підозрюють що дехто тут вже більше двох місяців. У нас є ваша зброя і ми готові померти за свою землю, ми вас переможемо! Бідні і голодні завжди перемагають ситих і багатих, якщо у голодних є віра, а в ситих її немає. Ми воюємо за нашу землю, а ви воюєте за смердючі папірці. Ми вас переможемо!" - написав дві години тому наш кіборг з аеропорту Андрій Донецький.