У Києві стартували зйомки кривавого трилера і бойовика (фото)

поділитись

0

13152

У головній ролі знімається український актор Олександр Кобзар, у доробку якого роль НКВДиста в "Поводирі"

У Києві в липні почалися зйомки одразу двох 12-серійних мелодрам з елементами трилера.

Столичні режисери зробили ставку на жанр мелодрами з елементами трилера і бойовика. Для того, щоб залучити і жіночу, і чоловічу аудиторію, передають Вести.

Картина з елементами трилера "Забудь і згадай" Максима Мехеда нагадує історію про Синю Бороду. Завидний жених бізнесмен і політик Леонід Мазов одружується з вихованкою дитбудинку 17-річною Наталею, яка не могла й мріяти про такою вдалу для себе партію.

Однак після весілля дівчина виявляє щоденник попередньої дружини бізнесмена, яка померла при загадкових обставинах, які неминуче наздоженуть і її саму.

У головній ролі знімається український актор Олександр Кобзар, у доробку якого роль НКВДиста в "Поводирі". У ролі нещасної молодої дружини - російська актриса Ганна Васильєва, що грала в "Скліфосовському".

Друга мелодрама з елементами детективу "Коли минуле попереду" Наталії Углицьких розповідає про Тамару, яка прагне стати успішним лікарем у столиці. Їй щастить аж нітрохи не менше жертви Мазова Наташі - Тамара виходить заміж за сина мера Сергія. Однак сімейне життя швидко перетворюється на жах для молодої дружини: Сергій регулярно б'є жінку.

Тамара вирішує тікати з дому, але в дорозі її наздоганяє звістка про вбивство чоловіка, в якому підозрюють її саму.

У головних ролях Єлизавета Пащенко та Олег Штефанко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Ватажок "ЛНР" втік від перевороту
0
0
23:11 23.11.2017
Чиновник пообіцяв з часом виправити ситуацію
0
0
21:54 23.11.2017