Нафта впала до 55 доларів - експерти прогнозують 35

поділитись

0

160

Сховища США настільки переповнені, що сировину вже зберігають у танкерах. Скоро вийде на ринок Іран. Тоді ціна нафти опуститься до 35 доларів

Сьогодні вартість бареля нафти вперше за останні півроку опустилася нижче 55 доларів. До такої позначки ціна нафти востаннє доходила 26 січня цього року.

"Якщо така ціна протримається більше тижня, є висока ймовірність того, що вона остаточно закріпиться й більше підніматися не буде", - говорить "Знай" Геннадій Рябцев, директор дослідницького центру "Психея".

Читайте також "Світові ринки вступають в тривалий період низьких цін на нафту" - експерт

На його думку, падіння цін на нафту спричинене повідомленнями про переповнені сховища нафти в США та про зняття санкцій із Ірану.

"Сховища США й насправді переповнені. Сировину вже збирають у пришвартованих на узбережжі танкерах. Натомість споживання нафти падає. Другим чинником є вихід на ринок Ірану. Це означає, що на світових ринках з'явиться ще більше нафти. Тобто є передумови для подальшого зниження ціни. Думаю, після виходу Ірану на ринок сировина може подешевшати до 35 доларів за барель", - прогнозує експерт.

Читайте також Вперше за два місяці вартість нафти опустилася нижче 60 доларів

На вартість бензину в Україні зниження цін на нафту найближчий місяць не впливатимуть, бо 85 відсотків нафтопродуктів в Україну завозять із-за кордону.

"Звісно, коли нафта подешевшає, то вони теж знизять вартість своєї сировини, але не так швидко. Від стабільних низьких цін на нафту має пройти щонайменше два тижні", - зазначає Геннадій Рябцев.

Нагадаємо, на початку липня барель нафти на світових ринках коштував 60 доларів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Окрім зарплати, пересічні громадяни оплачують народному обранцеві роботу помічників-консультантів, оренду житла, проїзд, телефонний зв’язок
0
0
08:27 17.08.2017
Пройшло три місяці з введення антиросійських санкцій
0
0
08:05 17.08.2017
В АТО не був, медалі - фейкові
0
0
07:32 17.08.2017
Українці можуть претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом через 5-10 років
0
0
07:21 17.08.2017