Співробітники СБУ вилучили у Дніпропетровській області частину обладнання, демонтованого і вивезеного з Запорізького алюмінієвого комбінату (ЗАлК).

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

При огляді складських приміщень декількох дніпропетровських підприємств співробітники спецслужби виявили розукомплектоване ліквідне заводське обладнання.

На складах бізнес-структур лежить 2,5 тисячі тонн елементів обладнання на суму понад 75 мільйонів гривень.

Читайте також: У росіян забрали Запорізький алюмінієвий комбінат

Популярні новини зараз
Пенсії пустять під ніж: для кого застосують нові коефіцієнти Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили Українцям 18-22 років можуть закрити кордон: в Уряді зробили заяву Українців лякають складною зимою: які міста можуть поринути у темряву і холод
Показати ще

Правоохоронці з'ясували, що вирізання та вивезення з комбінату обладнання відбувалися в рамках договору, укладеного від імені ЗАлК на підставі довіреності громадянина республіки Кіпр.

Домовленість з дніпропетровськими фірмами здійснювалася після отримання документації, спрямованої на адресу ЗАлКу з московського офісу.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомлялося, що росіяни розграбували алюмінієвий комбінат на 100 млн грн.