Венеційська комісія нагадала Києву про Римський статут

поділитись

0

358

Запропоновані зміни є в цілому позитивними та заслуговують на підтримку - ВК

Європейська комісія за демократію через право Ради Європи, відома також як Венеційська комісія, загалом позитивно оцінила попередній текст змін до Конституції України в частині правосуддя, повідомили в адміністрації президента.

Як мовиться в повідомленні, в попередньому висновку Венеційської комісії, що був оприлюднений 24 липня, зазначається, що "запропоновані зміни є в цілому позитивними та заслуговують на підтримку".

"Положення законопроекту добре сформульовані. Їхнє прийняття буде важливим кроком уперед на шляху до створення справді незалежної судової системи в Україні", – цитує прес-служба голови держави текст висновку.

Читайте також: КСУ розпочав розгляд змін до Конституції

Серед іншого, Венеційська комісія підтримала включення до Конституції норми, що передбачає можливість визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду, як це передбачено в Римському статуті.

Комісія також висловила готовність і надалі надавати допомогу українській владі.

Тепер її рекомендації опрацює Робоча група з питань правосуддя та суміжних правових інститутів задля напрацювання остаточного тексту змін до Конституції, який і буде винесено на розгляд Конституційної комісії, повідомив заступник голови адміністрації президента, голова Робочої групи з питань правосуддя Олексій Філатов.

Нині в Україні готується широкосяжна конституційна реформа, що стосуватиметься, зокрема, децентралізації, регулювання прав, свобод і обов'язків людини та громадянина, а також удосконалення конституційних засад правосуддя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Журналіст розповів, які плани будує Кремль на історію України
0
0
21:47 19.08.2017
У мережі з'явився смішний ролик, в якому аналізують стан психічного здоров'я Поклонскої
0
0
21:01 19.08.2017
Нагороду імені американського українця отримали Окуева і Осмаєв
0
0
20:40 19.08.2017
Активісти обурені тим, що автори ідеї нібито намагаються переписати відомі факти на власний розсуд
0
0
20:05 19.08.2017
Від деяких приміщень майже нічого не лишилося, самі стіни та фундамент
0
0
19:54 19.08.2017