Росіянам дозволили використовувати торгову марку "Оболоні"

поділитись
Компанія відмовилась розголошувати деталі угоди та не назвала терміну надання ліцензії

Виробник пива і безалкогольних напоїв "Оболонь" дозволила "Московській Пивоварній Компанії" виробляти пиво під своєю торговою маркою.

Про це повідомляє УНІАН.

"Ми їм надали право наливати торгову марку "Оболонь" на своїх потужностях", - повідомили у прес-службі.

Компанія відмовилась розголошувати деталі угоди та не назвала термін надання ліцензії. Проте працівники зазначили, що таким чином вони отримають компенсацію від заборони імпорту на територію Росії виробів "Оболоні".

"Понад половина імпортного пива у Росії належала "Оболоні". Нам потрібно якось компенсувати, тому що це українські гроші, це робочі місця в Україні", - зазначила представник компанії.

Російська влада заборонила ввозити на свою територію алкогольні вироби України у серпні 2014 року. Пояснення було таке, що ця продукція не відповідає вимогам із енергетичної цінності та органолептичними показниками.

Пивні напої виробництва "Сан Інбев Україна" та "Оболоні" не відповідали за об'ємною часткою спирту і органолептичними показниками, тому їх заборонили в Росії.

Читайте також: Херсонських підприємців зловили на незаконній торгівлі з Росією

Нагадаємо, що у серпні 2014 року Роскомнадзор заборонив імпорт з України сої, соєвого шроту, соняшника та кукурудзяної крупи, молочні продукти, овочі, фрукти, консерви та кондитерські вироби.

26 січня 2015 Росія відмовилася від української солі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Відомий український мовознавець, вирішив підтримати абітурієнтів і назвав типові помилки на ЗНО з української мови
0
0
18:55 24.05.2018
У соцмережі виклали смішне відео безуспішною погоні поліції за автомобілем
0
0
18:45 24.05.2018
Поки британці гадають, наскільки це ймовірно, українські екпертів взагалі сумніваються, що авторство закликів належить бойовикам
0
0
18:34 24.05.2018
Список активів Полякова складають компанія Noosphere Ventures, дейтинговый холдинг Together Networks, аерокосмічний стартап Firefly Aerospace і гейминговая компанія Murka
0
0
18:26 24.05.2018
Це ще раз доводить масштабний провал окупантів
0
0
18:18 24.05.2018