На Рівненщині правоохоронці вилучили у 33-річного місцевого мешканця понад 10 кілограмів марихуани та виявили плантації коноплі. Ціна вилучених наркотиків на "чорному" ринку сягає майже 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ в Рівненській області.

В селі Данчиміст Костопільського району правоохоронці помітили чоловіка, який пересувався по лісосмузі із наповненими сумками. Він почав тікати в ліс, коли побачив працівників міліції. Однак заплутався в кущах та високій траві.

Під час огляду сумок правоохоронці вилучили майже десять кілограмів готової до вживання марихуани, блокнот із записами щодо сортів конопель, а також карти їх розміщення і вирощування, рукавички та ножиці.

Читайте також: Затримали бойовика "ДНР", який вирощував коноплю (відео)

Популярні новини зараз
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Показати ще

Міліціонери, із записів злочинця, з'ясували, що в гущі лісу він незаконно вирощував понад дві сотні кущів конопель.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за цими фактами за статтями Кримінального кодексу "незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту" та "посів або вирощування снотворного маку чи конопель".

Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.