Власники мобільних кав'ярень останнім часом проводять страйки під будівлею КМДА з вимогою залишити їх бізнес у спокою. Сьогодні мер Кличко зустрівся із представником "Асоціації автокав'ярень" та обговорив умови бізнесу.

Для автомобілів із кавою у Києві будуть створенні спеціальні зони. Із 28 серпня підприємці зможуть придбати права на торгівлю у певних місцях Києва. До цього часу автомобілі не варитимуть каву на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності.

"Ми виводимо роботу автокав'ярень з тіні і наводимо порядок у сфері пересувної торгівлі. Ми завжди декларували чесні і прозорі правила ведення бізнесу в столиці. Підприємці повинні платити гроші до бюджету і законно здійснювати торгівлю у відведених для цього місцях. Сьогодні ми знайшли порозуміння з власниками автокав'ярень . Після проведення торгів вони зможуть чесно і легально працювати, а кияни - отримувати безпечний та комфортний сервіс", - запевнив Віталій Кличко.

Читайте також: Казахстан заборонив вивезення нафтопродуктів з країни

Зазначимо, що багато мобільних кав'ярень не є дрібним бізнесом, адже складають цілі мережі з торговельних точок. Саме тому питання прозорості такого бізнесу довгий час обговорювалось урядом міста.

Популярні новини зараз
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Показати ще