Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков розкритикував дії військових комісарів, які вручають повістки прямо на вулицях міст України.

"Думаю про дебілізацію дій воєнкомів, які вручають повістку перехожим на вулицях Харкова, про контрабандистів Закарпаття, яких записують в армію", - написав чиновник а своїй сторінці в Facebook.

Політик підкреслив, що для підвищення боєздатності армії необхідно здійснювати конкретні дії, а не змушувати чоловіків насильно йти воювати. У своєму акаунті в соціальній мережі він поділився роздумами про реформування ЗСУ.

"Армію потрібно зараз і негайно переводити на професійну контрактну основу, знизивши чисельність військ і збільшивши зарплати реальним кваліфікованим військовим та їхнє забезпечення", - зазначив він.

Читайте також: Призовників Дніпропетровська відловлюють "за власним бажанням"

Популярні новини зараз
З житла можуть просто виселити: що загрожує власникам Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Виплачують лише частину грошей: ПФУ занижує українцям пенсії – з чим це пов'язано Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Аваков уточнив, що успіх української армії на сході залежить від порядку, підготовленості і мотивації. Він ще раз підкреслив, що вилов призовників на вулицях не дасть якісного результату.

"Ми не досить багаті, щоб не мати професійної армії", - підсумував політик.

Він пообіцяв якнайшвидше внести свої інновації на розгляд вищого керівництва країни.

Нагадаємо, що недавно харківським депутатам вручили повістки прямо на засіданні обласної ради.