Частина прибулого 30 липня на територію окупованого Донбасу "гуманітарного конвою" із Російської федерації містила матеріали до "Дня знань Новоросії" та сепаратистські прапори.

Про це пише "Українська правда", із посиланням на звіт спостерігачів місії ОБСЄ.

"Конвой складався із 46 вантажівок та 6 інших машин. На одній з вантажівок був напис "День знань в Новоросії", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Більше ста вантажівок гумконвою поїхали на Донбас

У салоні щонайменше одного вантажного автомобіля спостерігачі помітили прапори терористів "Новоросія" та "ЛНР".

Популярні новини зараз
ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Син дніпровського кримінального авторитета "Наріка" Єрмак Петровський відкрив стрілянину: у постраждалого 8 поранень
Показати ще

Згідно інформації, українські прикордонники виконали візуальне спостереження відкритих вантажівок разом із російською стороною. Натомість вони не брали участі в оформленні вантажу.

Нагадаємо, черговий російський "гуманітарний конвой" відправився на Донбас вчора, 30 липня.