Порошенко з Лагард обговорили телефоном співпрацю України з МВФ

поділитись
Ми дуже пишаємося вами і народом України, - сказала Лагард, відзначивши особливу роль глави держави в процесі впровадження цих реформ

Президент в п'ятницю провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, під час якої обговорив питання співпраці України з МВФ.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, Порошенко поінформував про впровадження реформ в Україні – банківської, податкової, судової та децентралізації.

Згідно з повідомленням, директор-розпорядник МВФ відзначила значні досягнення керівництва України на нелегкому шляху реформування країни. "Ми дуже пишаємося вами і народом України", - сказала Лагард, відзначивши особливу роль глави держави в процесі впровадження цих реформ.

У прес-службі зазначили, що співрозмовники засудили "неприйнятний популізм, який все частіше звучить із вуст українських політиків у Верховній Раді".

Читайте також: МВФ готовий виділити Україні другий транш кредиту - Лагард

Як повідомлялося раніше, сьогодні Міжнародний валютний фонд розгляне виділення Україні чергового траншу в розмірі 1,7 млрд доларів за програмою розширеного фінансування EFF.

Це питання включено до порядку денного сьогоднішнього засідання ради директорів МВФ, передають Українські новини.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У Севастополі поставили новий пам'ятник...
0
0
04:33 18.03.2018
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018