Главу «Харківської народної республіки» облили зеленкою (фото)

поділитись
Активісти називають Маслова "першим сепаратистом" Харкова і нагадують, що під час Майдану він іменував себе народним губернатором "ХНР".

Самопроголошеного губернатора "ХНР" Ігоря Маслова харківські активісти облили зеленкою. Це сталося під час засідання партії "Соціаліст".

До зали ввірвались члени організацій Громадська варта і Східний корпус та почали поливати водою учасників заходу, в результаті чого зав'язалася бійка.

Засідання відбувалося в одному з приміщень готелю "Харків", повідомляють місцеві ЗМІ.

"Натовп з 40 людей, половина з яких були в балаклавах, увірвалися, почали обливати все спочатку водою, кидати пляшки, зірвали тут плакат. А потім підійшли і заявили, що я сепаратист номер один Харківської області, що я проти України. Я кажу - я не проти України, я за Україну" – розповідає Ігор Маслов.

[gallery]

Натомість, активісти називають Маслова "першим сепаратистом" Харкова і нагадують, що під час Майдану він іменував себе народним губернатором "Харківської народної республіки".

"Це точно такий, як Губарєв зараз у Донецьку, Луганську чи ще десь", - говорить представник Громадської варти Неля Яровенко.

Інших учасників засідання представники громадських організацій також підозрюють у сепаратизмі і закликають жителів міста пильнувати і у випадку тривоги звертатися до них.

Читайте також: Суд над Кернесом знову перенесли

Варто зазначити, що керівник партії "Соціаліст" Василь Цушко був міністром МВС за правління Януковича у 2006-2007 роках.

Нагадаємо, 10 липня у Харкові під час позачергової сесії невідомі облили зеленкою депутата міськради Олексія Перепелицю, який виступав проти визнання Росії країною-агресором.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Дізнайтеся, як уникнути штрафів та куди звертатися за потреби
0
0
23:03 19.02.2018
Зараз вже проводять розслідування
0
0
22:14 19.02.2018