Ніч з суботи на неділю, 2 серпня, в зоні проведення АТО пройшла дуже напружено. Збільшилися обстріли на Донецькому напрямку.

Про це повідомляє прес-служба АТО на своїй сторінці в Facebook.

Обстріли Луганського, Артемівського й Маріупольського напрямків значно скоротилися, однак під Донецьком ведуть активні бої.

Так, за минулу добу проросійські терористи порушили режим припинення вогню 83 рази. З них 51 обстріл здійснили в сторону Донецька.

При цьому всупереч Мінським домовленостям бойовики стріляють з гармат, які повинні були відвести - з мінометів, артилерії, стрілецької зброї.

Популярні новини зараз
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів Великі ЖК замість "сталінок" та "хрущовок" можуть остаточно спотворити міста
Показати ще

Читайте також: Бойовики за день 40 разів обстріляли позиції сил АТО

Також зафіксували застосування артилерії великого калібру на Артемівському напрямку.

Увечері, близько 21 години, терористи обстріляли з 120-міліметрових мінометів місто Золоте на Луганщині, а в 22.10 з БМП гатили по селищу Троїцьке.

Крім цього, проросійські окупанти з 18 години і до півночі три рази обстріляли з 120-міліметрових мінометів опорні пункти українських військових в районі Пєсков в Донецькій області.

З мінометів били по Авдіївці, Досвідченому, Красногорівці. Ці населені пункти не виходять з епіцентру протистояння на передовій.