У сина Балоги відібрали незаконно отриманий дипломатичний паспорт

поділитись
Андрій Балога не мав жодного права на отримання та використання такого паспорту

У Андрія Балоги, сина голови депутатського клану Закарпаття Віктора Балоги, на кордоні конфіскували дипломатичний паспорт, на отримання і використання якого він не має жодного права.

Сьогодні, 2 серпня, сайт "Трибуна" повідомило, що на одному з прикордонних пунктів пропуску у депутата Закарпатської обласної ради та сина Віктора Балоги Андрія Балоги відібрали дипломатичний паспорт.

Причиною конфіскації, підкреслює джерело, став доволі очевидний факт: Андрій Балога не мав жодного права на отримання та використання такого паспорту.

Читайте також: "Балога досі почувається господарем області" - експерт

Відомо, що нинішній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль ще у 2009 році вимагав притягнути до відповідальності Віктора Балогу за користування пільгами, перевагами і державними коштами. Тоді Москаль підкреслював, що Віктор Балога зробив дипломатичний паспорт у подарунок на 40-річчя своєму брату Івану, що можна розцінювати, як корупційні дії.

Згідно Указу Президента України, отримати і використовувати дипломатичний паспорт може виключно депутат Верховної Ради. На даний момент Андрій Балога, який успішно користувався таким документом, є депутатом Закарпатської обласної ради.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Чому потерпіла відмовилася писати заяву - неясно
0
0
10:52 19.07.2018
Супрун назвала попередню причину отруєння дітей в таборі на Донеччині
0
0
10:37 19.07.2018
На фоні долара євровалюта дуже просіла
0
0
10:28 19.07.2018