У Донецьку біля готелю, де проживають працівники місії ОБСЄ, зібрався мітинг. У демонстрації беруть участь близько півтисячі людей. Люди вийшли на акцію протесту, щоб висловити невдоволення роботою спеціальної моніторингової місії.

Про це пише Інтерфакс.

Присутні тримають плакати "Ваше мовчання вбиває дітей". Біля дверей центрального офісу моніторингової місії демонстранти залишили іграшки, залиті червоною фарбою. За словами мітингувальників, це символізує кров загиблих дітей Донбасу під час конфлікту. Представники ОБСЄ вийшли до демонстрантів, але утрималися від коментарів.

Читайте також: Терористи ведуть вогонь з житлових кварталів Донецька - ОБСЄ

"Якби ОБСЄ моніторила об'єктивно, то давно на Донбасі вже був би мир. Найбільше вражає, що співробітники організації нічого не говорять людям. Їхні відповіді на наші претензії зводяться до того, що вони складають протоколи", - зазначила одна з учасниць мітингу.

Популярні новини зараз
Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП Права ТЦК хочуть змінити: чоловіків чекають серйозні зміни Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Нагадаємо, попередній мітинг перед штаб-квартирою ОБСЄ в Донецьку відбувся 23 липня.