Вчора перекрили рух транспорту на кількох вулицях Львова через чергу віруючих до Собору Святого Юра. Понад тиждень люди приходять поклонитися унікальній святині з Ватикану. Транспорт не ходитиме 4 дні.

З 30 січня до 15 лютого в соборі перебуває Нерукотворний образ Ісуса Христа, ще відомий як "Хустина Абгара". Щоб поклонитися святині із Ватикану, люди займають чергу з ночі, відпрошуються з роботи та навчання. Живий ланцюг тягнеться від храму і мало не до університету ім. Франка.

"Люди не лише з усієї України, а й навіть з-за кордону приїхали до Львова, щоб побачити реліквію і помолитися до неї. Через такий великий потік охочих черга рухається повільно, люди змушені стояти в ній по 8-12 годин", - повідомляють на сайті Собору про ажіотаж навколо святині.

Якщо зайняти чергу не вночі, а вдень - то можна стояти і добу. Спекулянти готові продати місце в черзі за кілька сотень гривень. Окрім звичайної черги, є інша – для вірян із дітьми до 7 років. За чутками, охочим здають дітей в оренду - за 50-100 грн. Проте підтверджень такій "торгівлі" немає.

Віряни співають релігійних пісень та моляться. Під храмом постійно чергують карети швидкої допомоги.

Популярні новини зараз

Лакшері життя Смолія, підмочена репутація Зеленського і сивина в бороду - біс в ребро у Поплавського, головне за день 5 липня

Нове обличчя Корольової не дає спокою фанатам - "Красива зовнішність, але..."

Скандальна Шуригіна дозволила поцілувати себе в інтимне місце просто на камеру

Знайшов нову Дашу - "холостяк" Макс Михайлюк не приховує чергову кохану, іскри через край

Показати ще

"Хустка Абгара" — це шматок матерії із зображенням Христа, наклеєний на кедрову дошку.

За переказом, цар Едесси Абгар хворів на проказу, і, почувши про чудотворну силу Ісуса, направив до нього посланців із проханням приїхати і зцілити його. Ісус не поїхав до царя, але написав йому лист і передав хустку з відбитком свого обличчя. Цар зцілився, коли побачив божественний Лик Ісуса на тканині.