У працівників швидкої дефіцит медикаментів

поділитись
Зараз у службі швидкої немає постійного постачальника медикаментів

Швидкій допомозі катастрофічно не вистачає ліків. Працівники служби вимушені навіть рукавички купувати самостійно.

Директор Центру екстреної медичної допомоги Анатолій Вершигора розповів, що зараз у службі швидкої допомоги немає постійного постачальника медикаментів. Річ у тім, що уряд країни не може в оперативні строки провести тендер на закупівлю необхідних речей.

"Ми не мали права самостійно проводити закупівлю ліків. Необхідно було рішення уряду, яке прийшло із запізненням - 26 червня. Через два тижні отримаємо вже якийсь транш ліків", - прокоментував Вершигора.

На думку директора, зараз тендери на закупівлю ліків надто бюрократизовані. Владі необхідно терміново змінити систему проведення подібних переговорів. Він також додав, що самостійні тендери часто мають негативні наслідки. Постачальники медикаментів можуть зникнути або взагалі не мати ліцензії.

Читайте також: Україна поновила імпорт російської електроенергії

Анатолій Вершигора зазначив, працівники швидких іноді застосовують альтернативні препарати та ретельно розподіляють їх між собою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Всі випадки захворювання зареєстровані у Маріаполі.
0
0
13:56 11.12.2017
В Харкові мають збудувати дві станції метрополітену в напрямку аеропорту
0
0
13:51 11.12.2017
В обхід України тепер їздять близько 60 пасажирських і 30 вантажних російських потягів
0
0
11:50 11.12.2017
Київ і Будапешт замовчують той факт, що в своїх висновках Венеціанська комісія торкнулася питання дискримінації російськомовних громадян
0
0
11:27 11.12.2017