Лідер Луганської народної республіки Ігор Плотніцький на зустрічі з населенням тимчасово окупованої Луганської області розповів про те, як будуть відбудовуватися пошкоджені в ході війни міста та села.

"Грошей у нас немає, а міста та села потрібно відбудовувати. Так що роботи будуть вестися за старою системою – трудоднів. Люди працюватимуть. Ми обліковуватимемо дні. Та будемо розраховуватися продуктами харчування" – каже Плотніцкий.

У його прес-службі офіційно прокоментували, що Ігор Плотніцький пожартував. До робіт з відбудови населених пунктів дійсно будуть підключати людей, але виключно добровольців. Продукти харчування будуть роздаватися усім, хто того потребує.

"Без харчів не залишиться ніхто" - каже прес-служба глави ЛНР.

Нагадаємо, трудодні – це міра оцінки і форма обліку кількості і якості праці, котра застосовувалась в колгоспах з 1930 по 1966 роки.

Також, за словами Плотніцького, республіка планує перейти на мультивалютну систему, котру згодом має вирівняти ринок.

"Не відомо, чи буде ходити гривня, бо вона зараз нічого не коштує, – заявив Плотніцький. – Уже зараз на ринках вільно ходить рубль. Так що бізнесмени і люди самі вирішать якою валютою проводити розрахунки. Вже завтра ми чекаємо гуманітарний конвой з продуктами. А за два дні буде ще один. Росія нас не покидала і не покине"