Співробітники з Департаменту по боротьбі зі злочинами, пов'язані з торгівлею людьми, займалися в Києві організацією сутенерства.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на особистій сторінці у Фейсбуці.
За словами міністра, міліціонери "кришували мережу підпільних публічних закладів і салонів, займалися організацією сутенерства, координуючи систему інтернет-сайтів, які надавали платні інтим-послуги".
"Обсяг щомісячних" доходів від повій "для керівництва київського управління ДБСТЛ оцінюється оперативниками близько в 350 000 доларів", - повідомив Аваков.
Головний міліціонер країни заявив, що правоохоронцям вдалося затримати заступника начальника управління у Києві, полковника Дмитра Ольховика. Інший обвинувачений, заступник начальника столичного управління ДБЗТЛ полковник Слюсар, переховується. Він уже оголошений у розшук.
"Затримано і дають свідчення ще 4 учасники групи. Більш до 30 учасників застосовані різні заходи слідчо-адмініістратівніх процедур", - додав Аваков.
Також, за словами міністра, звільнений начальника ДБСТЛ Андрієнко та начальник столичного управління ДБСТЛ Ярослава Жука.