Колишній житель Північної Кореї послав співгромадянам повітряні кулі з провокативною комедією "Інтерв'ю".

У сюжеті кінострічки лідера КНДР Кім Чен Ина висміюють, а у фіналі - вбивають. Емігрант прагнув, аби жителі тоталітарної держави зрозуміли, що диктатор зовсім не божетво, а звичайна людина.

Чоловік чотири рази посилав "антіпропагандистські кулі" корейцям в надії на те, що вони нарешті дізнаються правду про свого лідера.

Екс-житель Північної Кореї також прикріпив до повітряних кульок політичні листівки та американські долари.

Своїми вчинками активіст прагне об'єднати Південну і Північну Корею в одну державу, як це було раніше.

Популярні новини зараз
За що можуть зупинити пенсійні виплати: про цю причину знають не всі Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Показати ще

Нагадаємо, що фільм компанії Sony Pictures "Інтерв'ю" розповідає про змову агентів з метою вбивства Кім Чен Ина.

Кіно на території Північної Кореї вважається актом екстремізму.