В ДНР створять колгоспи

поділитись

Місцевих жителів не покликали на збори з приводу створення колгоспу в Криничній Донецької області. Терористи самопроголошеної Донецької народної республіки побоялись, що селяни відмовляться вступати в колективне господарство. Натомість на засідання запросили журналістів та гостей з Макіївського району.

"Ми живемо з городів, тому ніхто не хоче віддавати своє майно в колгосп і ходити туди працювати. Я пам'ятаю, як мій дід все життя працював за трудодні. Ми боїмося репресій. Урочисте зібрання з приводу колгоспу пройде, щоб показати, як добре живеться в ДНР", - сказав "Знай" місцевий житель Василь.

Раніше терористи незаконних ЛНР і ДНР проводили примусову "націоналізацію промислових підприємств", а до всіх незгодних з таким рішенням застосовували "санкції".

Курс на колективізацію був проголошений Йосипом Сталіним, основою якого стало примусове створення малоефективних колгоспів. Селяни, які не бажали вступати в колгосп, оголошували кулаками і репресували. В УРСР насильницьке вилучення хліба у колгоспів обернулося голодомором 1932-1933 років, який забрав мільйони людських життів.

Останнім часом на території незаконних республік проходили бунти проти терористів через брак продовольства.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Акциз на тютюн підвищать відразу на 7 років вперед
0
0
08:10 15.12.2017
Все більше українців відмовляються від м'яса з міркувань гуманності і здоров'я
0
0
07:31 15.12.2017
Водій різко змінив свою думку після спілкування з ветеранами
0
0
23:41 14.12.2017