"Білі хустинки" пропонують Кличку повернутися в бокс (фото)

поділитись

0

508

Мітинг проти мера столиці Віталія Кличка відбувся сьогодні по обіді у столиці. Кияни протестували проти тарифів та скандальних будівельних об'єктів. На акцію прийшло більше тисячі осіб. Кількома десятками машин учасники мітингу перекрили Хрещатик.

"Людей було багато – кияни, студенти, пенсіонери. Поруч їхали водії, сигналили на знак підтримки. У багатьох були прапорці з написом "МИР", - каже активіст Олександр Таран з громадської організації "Офіцерський корпус".

Чимало киян пояснюють, що на мітинг вийшли з власної ініціативи.

"Набридло, що столицею керує абихто. Цього року у столиці планують на 20% збільшити кількість забудов. Відбирають у киян останні сквери та парки. Скільки можна таке терпіти?" - каже киянка Інна Андрущенко.

Її підтримує Дмитро Павленко.

"Кличко обіцяв розібратися з незаконним будівництвом, з МАФами, прибрати стихійну торгівлю, відремонтувати транспорт. Нехай краще йде в спорт і робить там далі успіхи. Керувати великим містом – це не його", - каже чоловік.

Голова правління Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко на своїй сторінці в соціальних мережах назвав мітинг проплаченим та замовним.

Тієї ж думки притримується і прес-секретар Віталія Кличка Оксана Зинов'єва.

"Організація "Білі хустинки" вже не вперше влаштовує подібну акцію. Вона повністю проплачена. До числа мітингувальників навіть потрапляла наша людина, котра потім описувала, як і скільки отримала за участь у мітингу. Тому ми вважаємо це банальною провокацією", - повідомила Зинов'єва.

[gallery]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Поліцейські по-своєму пояснили, чому зупиняють машини
0
0
06:00 19.08.2017
У Харкові встановили пам'ятник легендарному козацькому отаману
0
0
02:50 19.08.2017
Найбільші порушення зафіксовані у компанії "Укрспецекспорт" і на її дочірніх підприємствах
0
0
02:00 19.08.2017
Цікаве відео откровень російського терориста
0
0
01:45 19.08.2017