Сьогодні святкує свій 66-й день народження співачка Алла Пугачова.

Зворушливим фото та підписом в Instagram привітала зірку дочка Христина Орбакайте.

"Мама-перше слово, головне слово в нашій долі. Нехай любов мільйонів допомагає тобі і дає стимул у всьому. А велика родина оточить, обійме і зробить тебе ще сильніше! Я люблю тебе, рідна", - написала вона.

Читайте також: Поцілунок Мадонни забрав 10 років життя у репера

Багато російських зірок написали зворушливі слова на адресу артистки в своїх блогах, соціальних мережах. Привітав примадонну і стиліст Сергій Звєрєв: "Вітаю мою музу Аллу Борисівну з днем народження! Здоров'я, щастя, любові".

Чоловік співачки Максим Галкін теж висловив свої почуття: "Сьогодні день народження у Алли Борисівни Пугачової! Бажаємо Вам здоров'я і любові. Нехай тільки радість чекає Вас попереду. Прямим і світлим буде життя шлях. Зірка удачі висвітлює його нехай".

Не залишив без уваги таку подію і екс-чоловік артистки Філіп Кіркоров: "Вона полонила серця мільйонів, і моє в тому числі! З днем народження, Алло, живи довго-довго і щасливо, кохай і будь коханою".

Алла Пугачова перебуває в Ізраїлі зі своєю подругою Аліною Ределе. Співачка не планує відзначати свято, вона навіть відмовилася від алкоголю.