24-річну мешканку Черкас ледь не до смерті пошматували п'ятеро домашніх псів на ранковій прогулянці.

Дівчина отримала масу тілесних ушкоджень, кілька десятків рваних ран та втратила багато крові.

"Привезла швидка допомога з великою кількістю рваних ран обох ніг, стегон, гомілок. Рани погано від укусів заживають, їх не можна зашити косметичним швом і в молодої дівчини на обох нога буде чимало рубців", - цитує ортопеда-травматолога Віталія Григор'єва видання "Вікка".

Інцидент стався 15 квітня біля славнозвісного черкаського подвір'я.

Його власники кілька років утримують у будинку зо два десятки некерованих собак. Тварини неодноразово нападали на людей, при цьому розгулюють дитячим парком.

Читайте також: В Черкасах вбили 7-річного сина "даїшника"

Момент нападу на Анастасію зафіксували сусідські камери відеонагляду. На них чітко видно, як некеровані пси чимдуж мчать за межі двору.

"Вони її шматували на шматки. Вона впала і ці собаки рвали. Підбігли, один вхопив одну собаку, інший – іншу. А ті три її шматують ту дитину", - розповіла сусідка Валентина Маркіанова.

Міліція не може поспілкуватись із власниками собак. На прохання відкрити з-за дверей чути лише собачий гавкіт. За словами правоохоронців, на хазяїв тварин відкрито кілька кримінальних справ, проте всі - на стадії розгляду. Ранковий інцидент із покусаною дівчиною за законом дотягує лише до адміністративного порушення, оскільки немає складу злочину.

"Кримінальна відповідальність за дане діяння передбачається, якщо власник навмисно натравлює тварину на іншу людину. Тоді передбачається відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень. В іншому випадку передбачена адміністративна відповідальність. Санкція передбачає від одного до трьох неоподаткованих мінімумів громадян, 85 гривень", - розповів Дмитро Грищенко, начальник СЗГ УМВС у Черкаській області.

Тим часом на дівчину чекає тривала реабілітація та коштовне лікування.