Сільський голова Успенки Амвросіївського району Донецької області спростував інформацію військового блогера Олега Ярчука про знищення російського батальйону на турбазі неподалік села.

"Не дзвоніть мені більше, і не питайте, нічого подібного тут не було" - сказав він у телефонній розмові "Знай".

Олег Ярчук у своєму блозі написав про атаку в ніч на 21 квітня кількома українськими диверсійними групами бази російських солдат в Успенці. Після тривалого бою був знищений батальйон радіоелектронної боротьби, кілька складів із боєприпасами та бронетехніка. За непідтвердженою інформацією, 81 російський військовий загинув, 40 отримали важкі поранення, ще троє зникли безвісти.

Олег Ярчук розповів подробиці нападу на базу російських військових на кордоні Донецької області із Росією. Село Успенка розташоване в 4 км від Ростовської області.

"Місце базової дислокації було атаковане о 3.30 за московським часом з близької відстані залпом з гранатометів. Незважаючи на наявність тепловізорних пристроїв у караульного наряду, ворожа група виявлена не була. Після вибуху сховища боєзапасів і мобільних складів продуктів харчування ворожа ДРГ почала відхід від місця базової дислокації", - йдеться у повідомленні.

Коли росіяни почали переслідувати нападників, вони потрапили у пастку. Одну з колон підірвали фугасом, іншу завели на мінне поле. Добивали їх з гранатометів та стрілкової зброї.

"Скориставшись виходом з місця базової дислокації основних сил, третя ворожа група обстріляла і підірвала склад, атакувала штабну будівлю і центр радіоелектронної боротьби. В результаті помилки начальника варти, який не дав команди на заняття караулом кругової оборони, весь склад варти був знищений при обстрілі та підриві караульного приміщення. Одночасно снайперським вогнем було знищено вартових, які знаходилися на постах", - цитує Ярчук звіт російського командування.

Ярчук повідомляє, що нині приміщення центру РЕБ, де відбувся бій, під охороною. Найближчим часом туди мають прибути спеціалісти для інвентаризації.