У Луганській області у полон до терористів потрапили два працівники податкової інспекції - 40-річний полковник податкової служби та 48-річний ревізор-інспектор. Про це повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

За його словами, троє податківців з Сєвєродонецька неофіційно поїхали в Луганськ до родичів відзначити Великдень. При цьому вони не отримали перепусток координаційної групи для проїзду на окуповані території,

В дорозі їх затримали озброєні бойовики. Це сталося поблизу села Голубівське Попаснянського району, захопленого так званими "козаками". Одного пізніше відпустили, а двох інших взяли в полон.

"Один із затриманих є суб'єктом оперативно-розшукової діяльності, тобто носієм секретної та цілком таємної інформації", - зазначає Москаль.

Читайте також: Пенсіонерка врятувала з полону бійця-сироту

Він нагадав, що таким особам розпорядженням губернатора категорично заборонено виїздити на окуповані території. Це пов'язано з тим, що бойовики викрадають правоохоронців, силовиків та представників державної влади України, і потім обмінюють їх на затриманих в Україні терористів, вимагають викуп або важливу ​​інформацію.

"Взяті в полон податківці прекрасно це знали, але в порушення мого розпорядження та всупереч здоровому глузду таємно поїхали в Луганськ", - сказав Москаль.

Він підкреслив, що вже підняв питання про звільнення всіх трьох з податкових органів.