Жителі Великобританії з нетерпінням чекають другої дитини принца Вільяма і Кейт Мідлтон. Фанати королівської сім'ї чергують біля лікарні Сент-Мері, де буде народжувати герцогиня Кембриджська

Користувачі соціальних мереж Спорт над тим, чи буде новий спадкоємець королівської сім'ї дівчинкою чи хлопчиком. Букмекери приймають ставки на те, яким буде ім'я майбутнього прінца.Несмотря на це, у букмекерів популярними іменами для дівчинки є Аліса, Елізабет і Шарлотта, а для хлопчика - Артур, Джеймс, Генрі, Чарльз і Філіп.

Читайте також: Енн Хетеуей вирішила всиновити дитину

Королівська родина прийняла рішення не дізнаватися стать дитини, відповідно ім'я також залишається таємницею. У мережі Twitter з'являються нові хештеги, присвячені радісній події, чи, радше, її очікуванню - #RoyalBabyWatch, #RoyalBaby, # RoyalBaby2, #GreatKateWait.

"Готові чекати до самої смерті і" дивитися на двері "- обіцяють шанувальники королівської сім'ї, маючи на увазі двері лікарні Сент-Мері. Фанати подружжя Кембриджських чергують біля шпиталю вже другий тиждень.

Нагадаємо, що перша дитина Вільяма і Кейт народилася в понеділок 22 липня 2013 в 16:24. Хлопчик важив 3,8 кг. Друга дитина стане четвертим за рахунком спадкоємцем престолу після сина королеви Єлизавети II і свого діда принца Чарльза, Вільяма і принца Джорджа.