Луганські бойовики прийняли "закон про воєнний стан"

поділитись

Незаконна організація "Луганська народна республіка" заявляє про прийняття документа, званого "законом про воєнний стан".

Про це йдеться в повідомленні на сайті "ЛуганскІнформЦентр". У документі, зокрема, йдеться про таке:

"Закон "Про воєнний стан" є законодавчою основою правого режиму воєнного стану, який тимчасово вводиться на території республіки або в окремих її місцевостях у разі агресії проти ЛНР або безпосередньої загрози агресії. Агресією проти ЛНР визнається застосування збройної сили іноземною державою (групою держав) проти суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності ЛНР або якимось іншим чином, несумісним із Статутом ООН ".

Період дії воєнного стану починається з дати і часу, які встановлюються указом так званого "глави" "ЛНР", і закінчується датою і часом його скасування.

Читайте також: Росія відправила в подарунок бойовикам "ЛНР" хрести і надгробки

"Законом" встановлено, що в період дії воєнного стану можуть, обмежуватися права і свободи громадян, діяльність підприємств, установ, організацій, права їх посадових осіб. На підприємства, установи та організації, їх посадових осіб, громадян можуть покладатися додаткові обов'язки.

Нагадаємо, що "ЛНР" офіційно не визнана жодною державою світу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Небезпечний бур'ян атакував алергіків в Україні
0
0
10:00 14.08.2018
14 серпня в Україні очікується суха спекотна погода з температурою повітря +29+34 градуси
0
0
09:44 14.08.2018
У російських окупантів з’явилися буксирувальні гаубиці та майже тисяча ящиків для боєприпасів та снарядів
0
0
09:36 14.08.2018
"Союздруку" вигідніше брехати про надумані утиски, ніж відмовитися від надприбутку, які тютюнові компанії сплачують набагато щедріше, ніж преса.
0
0
09:31 14.08.2018