Підприємствам, що мають заборгованість за спожитий газ, поступово припиняють постачання. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Після закінчення опалювального сезону "Нафтогаз" розіслав відповідні повідомлення і направив газорозподільникам доручення на відключення від газопостачання підприємств-боржників.

Найбільшим боржником "Нафтогазу" є "Київенерго" - сума його боргу становить 3,7 млрд грн.

Станом на 24 квітня загальна сума заборгованості енергетичних підприємств за газ перед "Нафтогазом" становить майже 22 млрд грн. У порівнянні з початком року ця сума збільшилася на 69%.

Читайте також: Україна досі постачає газ на Донбас

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

"Промислові підприємства-боржники отримали вимоги оплатити газ, зокрема на виконання судових рішень. Зараз" Нафтогаз "продає газ промисловим підприємствам виключно на умовах передоплати. Жодне промислове підприємство не отримує неоплачений газ", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розповів про пільги для споживачів природного газу на наступний опалювальний сезон.