З 23 квітня "Київгаз" не постачає газ на столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Півтори тисячі киян опинилися без гарячої води. У інших вона тече ледь тепла.

Прес-служба "Київенерго" повідомила, що розпорядженням компанії НАК "Нафтогаз України" має звести транспортування природного газу до мінімуму, а газопостачання усіх котелень припинити повністю.

Обмеження газопостачання пов'язують із заборгованістю "Київенерго" за газ, котрий використовують для виробництва теплоенергії. Борг "Київенерго" перед "Київгазом" становить 1,2 млрд. грн. А споживачі заборгували "Київенерго" більш як 2,5 млрд. грн..

"Без гарячої води сидять люди в Подільському, Святошинському та Шевченківському районах. Телефонували в "Київенерго", нам сказали, що не знають, коли ввімкнуть воду", - каже киянка Олександра Солошенко.

Депутат Київради, член ВО "Свобода" Олександр Аронець каже, що у нього вдома воду вимкнули на два тижні.

"Тиждень тому Кличко заявив, що влітку гарячу воду киянам не вимикатимуть. Але він нічого не сказав про квітень", - дивується депутат.

У прес-службі "Київенерго" пояснють, що відключають гарячу воду не з власної вини, а через заборгованість.

"Ми звернулися в Київраду, аби вони вжили усіх можливих заходів. Потрібно також погасити борги, котрі накопичилися в бюджетних та комунальних установ міста", - кажуть у "Київенерго".