Учений відмовився від сім'ї заради довголіття

поділитись

Доктор медичних наук, директор британської компанії Biogerontology Research Foundation Алекс Жаворонков вирішив дотримуватися особливого режиму, щоб продовжити життя.

Дослідник харчується за певною схемою, щодня приймає ліки і біологічно активні добавки, а також робить профілактичні процедури. Вчений регулярно проводить повну діагностику організму і займається спортом, пише Daily Mail.

Жаворонков переконаний, що шлюб і продовження роду негативно позначаються на тривалості життя, і радить тим, хто хоче стати довгожителем, відмовитися від родини. Науковець впевнений, що слідуючи цим правилам, йому вдасться прожити до 150 років.

"Всі нинішні довгожителі народилися ще в ті далекі часи, коли не було антибіотиків, а сама наука про біології людини недалеко пішла від понять кам'яного століття. Я думаю, що вже через кілька років будуть доступні ефективні фармакологічні рішення, що дозволяють організму залишатися молодим і здоровим. Це допоможе дочекатися того часу, коли знайдуть рішення в регенеративній медицині та генній терапії ", - вважає Жаворонков.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Пенсії знову перерахують, чого в цей раз очікувати українцям
0
0
07:39 22.07.2018
Жителі Луганщини недвозначно висловились щодо бойовиків
0
0
06:31 22.07.2018
У анексованому Криму велика проблема з відпочиваючими
0
0
04:19 22.07.2018