Начальник Служби автомобільних доріг Львівщини Юрій Лазаренко вже відзвітував про завершення ямкового ремонту на ділянці траси "Тернопіль-Львів".Проте водії публікують фотографії дороги і обурюються, що слідів ремонту взагалі не видно.

Портал "Файне місто Тернопіль" оприлюднив світлини читачів, зроблені на дорозі біля Золочева 20 квітня. На фото видно, що ями залатані абияк, а щебінь розлітається із вибоїн.

Лазаренко ще 6 квітня повідомляв, що дорогу залатають до Великодня, а проїзд зроблять безпечним.

Він зазначив, що роботи здійснює "українська фірма, яка працює на новому обладнанні та використовує сучасні технології".

За даними ЗМІ з посиланням на Юрія Лазаренка, на ямковий ремонт об'їзної Золочева, сіл Червоне та Ясенів уже витрачено близько 1,5 млн. грн. Ще очікується надходжень 30 млн. бюджетних коштів на поточний ремонт.

Траса національного значення "Тернопіль-Львів" протягом багатьох років викликає жах у водіїв і пасажирів. Найгірша її ділянка поблизу Золочева.

Золочів - одна із туристичних перлин України. Перше згадка про нього датована 1423 роком. У 18 ст. місто входило до складу імперії Габсбургів. Туристів в ньому приваблюють знаменитий Золочівський замок, Василіянський монастир та давній Некрополь.