Вчора біля лінії розмежування в районі Золотого Луганської області на розтяжці підірвався місцевий мешканець. Про це повідомляє прес-служба губернатора Геннадія Москаля.

У першій половині дня 38-річний житель Луганська вийшов до лісосмуги. Неподалік блок-поста українських військових зачепив розтяжку з гранатою і підірвався. Чоловік отримав важкі осколкові поранення грудей і ніг, зараз він у лікарні. Медики відзначають, що стан потерпілого критичний, за його життя борються.

Читайте також: Сепаратисти перейшли до тактики нічних атак

Міліція з'ясовує причини події. Однією з версій є те, що чоловік намагався пройти з окупованої території на підконтрольну Україні не через офіційний пропускний пункт, а в обхід. Геннадій Москаль уточнив, що неодноразово попереджав мирних мешканців про небезпеку виходити в лісосмуги і на береги водойм уздовж лінії розмежування, оскільки ці ділянки можуть бути заміновані.

Нагадаємо, що раніше керівник обласної військово-цивільної адміністрації підписав розпорядження про заборону на території області полювати, збирати дрова та виходи на пікніки.