Прогноз для України

Дуже важливий тиждень. Міжнародні союзники розчаровуються в Україні – нас вважають незрілими дітьми, що зависли у своїй безпомічності і не бажають ставати на власні ноги.

Нашою слабкістю можуть скористатися і напасти з того боку, звідки не очікували. Це стосується не лише військових дій. Напруга цього тижня зростає по усім напрямкам. Що ж до подій на сході, то є велика загроза активного наступу.

Овен (21.03 – 20.04)

Період – один з найвдаліших у грошовому смислі, неочікувані гроші нападуть просто нізвідки. Та й зі стосунками все складається вдало – спокій і гармонія.

Тілець (21.04 – 20.05)

Період очікування і вимушеної бездіяльності перетворіть на час осмислення минулого і підготовки до наступних звершень. Час по новому подивитися на світ і своє місце в ньому.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Захочеться втекти від усього світу і заховатися десь у комірчині, аби відпочити, почитати, заглибитись у себе. Проте, і тут вас знайдуть романтичні пригоди.

Рак (22.06 – 22.07)

Можете раптово змінити роботу – стару рутинну і вже набридлу на нову – творчу і креативну, де почуватиметеся набагато комфортніше, та й грошей більше матимете.

Лев (23.07 – 23.08)

Припиніть переживати через те, що руйнуються ваші старі життєві орієнтири – ваші установки лише заважали повноцінно жити. Попереду – нове і надихаюче майбутнє.

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень вдалий для відпочинку у колі родини, щасливого спілкування із друзями, спільних справ у колі однодумців. Хтось поверне вам давно втрачену річ.

Терези (23.09 – 23.10)

Раптом знайдете вихід із якоїсь задавненої і складної ситуації – можливо, доведеться розрубати заплутаний вузол. У прагненні відсвяткувати вирішення проблеми не забувайте про міру.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Будьте поближче до природи – поїдьте кудись до лісу чи річки аби перепочити і набратися сил. Хтось намагатиметься викликати у вас жалість – сміливо припиняйте подібні маніпуляції.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Не варто плутати пошуки щастя та пошуки грошей. Краще ретельно дослідіть всі ваші видатки і прибутки, знайдіть "чорні діри", куди витікають кошти і припиніть витрачати гроші на непотрібне.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Час відновити діяльність, а не сидіти, склавши руки і чекати благодаті, що звалиться на вас. Вирушайте кудись, хоч навколо будинку ходіть – і побачите, що обставини починають обертатися на вашу користь.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для того, щоб досягти потрібного вам рівня достатку, доведеться ризикнути – наважитися на крок, який іншим може видатися безумством. Ступайте сміливіше у нове життя!

Риби (20.02 – 20.03)

Перед вами розкриються неймовірні можливості – здаватиметься, що ви перед вітриною, де можна вибрати все, що побажаєш. Не спішіть – застосуйте холодний розрахунок і виберіть розважливо.